Co warto kupić jeżeli planujemy aktywnie spędzać czas na rowerze?

Wiosna to czas kiedy miłośnicy rowerów planuję swoje trasy na najbliższe miesiące. Podekscytowani wypatrują coraz cieplejszych dni, podczas których będą mogli wsiąść na rower i mknąć w siną dal. Co warto kupić jeżeli planujemy aktywny sezon na rowerze? Poniżej kilka podpowiedzi i wskazówek.

Profesjonalna odzież dla kolarzy

Jeżeli wiele godzin spędzamy na rowerze, warto kupić sobie wygodne spodnie na rower, dzięki którym unikniemy obtarć i odcisków na wrażliwych częściach ciała, które przez wiele godzin mają kontakt z siodełkiem rowerowym. Przydadzą się również wygodne buty, na przykład takie jakich używają profesjonalni kolarze. Wszystko to dostaniemy w sklepach sportowych, które są dobrze zaopatrzone i dbają o dostawę nowego asortymentu. Zarówno panowie jak i panie znajdą dla siebie atrakcyjne modele ubrań, w których będzie jeszcze przyjemniej uprawiało się ten sport.

Kask i okulary

Kto jeszcze nie kupił kasku na rower, powinienem w tym sezonie szybko nadrobić ten błąd. Kask jest niezbędny, aby podczas jazdy na rowerze być bezpiecznym. Warto kupić go już na początku wiosny i używać przez cały aktywny sezon rowerowy. Przydadzą się również specjalne okulary na rower, dzięki którym uprawianie tego sportu w bardzo słoneczne lub deszczowe dni stanie się wygodniejsze.

 

Więcej informacji znajdziesz pod adresem: http://www.mikesport.pl/odziez-rowerowa/spodnie-rowerowe.html


Tags: